Furline 677 Trainingshalsband met Pro remote
Deze Trainingshalsband met slimme remote, onthoud welk niveau er op uw hond van toepassing is. U hoeft dus niet iedere keer opnieuw in te stellen. Gewoon aanzetten, en klaar voor gebruik. Deze band wordt geleverd met een 800m afstandbediening, zodat hij perfect geschikt is voor buiten.
Kenmerken:
- Geschikt voor alle honden 10 – 50kg
- Bereik van 800m
- 0-100 traploos instelbare schok / impuls
- 0-100 traploos instelbare vibratie
- Audio functie, met pieptoon
- Eenvoudige bediening, klaar voor gebruik
- Digitaal instelbaar, en frequentie aan te passen om conflicten met andere halsbanden te voorkomen
Compleet geleverd met:
- Afstandbediening
- Ontvanger
- Oplader
- Verstelbare halsband
- Nederlandse handleiding
- schoktester
Nu: GRATIS E-book ‘Succesvol trainen met de trainingshalsband’ bij aanschaf van dit artikel!

Nu tijdelijk € 69,95 € 49,95 incl. GRATIS aangetekende verzending








Peter –
Deze halsband besteld nadat onze mechelaar de eerste (goedkopere versie) vakkundig gesloopt heeft. Deze voelt en oogt veel degelijker aan en werkt ons inziens ook beter. Verschil was gelijk te merken. Blij verrast waren we toen bleek dat deze versie ook nog eens oplaadbaar blijkt te zijn. Geen gesodemieter meer met lege batterijen. Tot nu toe zeer tevreden
Berry –
Gekozen voor deze set van trainingshalsband omdat je langer garantie krijgt dan elders. Dan weet je in ieder geval dat je komende jaren plezier ervan hebt. Hij werkt fijn en heeft direct positief effect op het gedrag van onze flatcoated.
Marianne –
Werkt super goed
benjamin draijer (geverifieerde eigenaar) –
Ik heb de band vandaag zien werken bij een hond van een collega. Hoewel hij heel laag stond afgesteld luisterde de hond geweldig. De trilfunctie was al genoeg voor deze hond die graag achter fietsers en joggers aangaat. Ik heb hem meteen ook besteld. Een lichte correctie op afstand was voldoende om de hond met het jagen te laten stoppen
Lucas –
Werkt super. Het corrigeren van onze hond gaat dmv het gebruik van de piepjes en hij reageert er super op.
Anita (geverifieerde eigenaar) –
De schapen zijn nu een stuk veiliger want de band heeft Duke geleerd dat ze geen leuke speeltjes zijn.
Gretl (geverifieerde eigenaar) –
Wat zijn we blij met deze band. Onze hond heeft haar vrijheid terug. Dankzij deze trainingsband kan ze weer vrijuit snuffelen en is haar blinde jachtdrift ( wat echt gevaar voor haar en het verkeer opleverde) verleden tijd.
Ik heb me wel ingelezen en een mooi filmpje gevonden op YouTube van iemand die het beloningssysteem goed uitlegt.
https://youtu.be/5Lbq0Gi-unA
Ik gebruik het geluid voor terugkomen en directe beloning.
De trilfunctie kondigt aan dat ze misschien de fout in gaat en dat ze zich op mij moet focussen.
Het toedienen van een schok bij echt wegrennen was even heftig, maar ze had het razendsnel door. Na drie keer zo’n correctie reageert ze nu perfect op de tril en heeft ze aandacht voor ons. De correctie is dus nu al niet meer nodig.
Systeem: koppelen afstandsbediening en remote ging prima
Meerdere kanalen beschikbaar, dus eventueel voor tweede hond ook te gebruiken
Op grotere afstand goed bereik.
Halsband moet strak onder nek vastgemaakt worden. Dat lukt prima.
Ik raad eigenaren echt het filmpje aan, dat geeft een goede start met het positief starten met de band.
Tip: ik heb de band eerst een paar keer omgedaan om te laten wennen. Dus nog niet meteen gebruikt…..pas na een week begonnen met trainen.
Lia Hautus (geverifieerde eigenaar) –
Werkt echt perfect ! Vanmorgen is een auto over de afstandsbediening gereden
En er is niks aan te zien ! Geweldig werk zeer goed om jagen af te leren bij onze Duitse staande 👍
Lisa (geverifieerde eigenaar) –
Hele fijne band. Niet snel leeg, dus weinig opladen en doe je dus lang mee.
Zelf vind ik 1 nadeel, dat de display na enige tijd zelf uit gaat tijdens lopen als je het even (gok 10-20 seconden) niet gebruikt, hierdoor moet ik 2x achter elkaar op het knopje duwen (om de knoppen te laten werken) wil die het doen. Daardoor 1x te laat geweest met corrigeren. Zou fijn zijn als de knoppen direct reageert op wat jij op dat moment wilt gebruiken ipv eerst activeren en dan knop drukken. Is te doen, maar was makkelijker geweest.
Al om al, ben zeer tevreden met de band.
Ben –
Het is echt een geweldig (” trainings” band. Zodra onze hond de band voor de 1e keer droeg, en zonder verder enige actie vd baas, hield hij zich onmiddelijk al aan de ” regels ” Wanneer aanroepen niet mogelijk – of de afstand te ver.. is een/de simpele ring voldoende om de hond meteen bij de baas ad voet te komen. Energie gebruikt dit 2- ledige systeem uitsluitend wanneer er actie is en het opladen…..dat is ca. 1 keer per 4 weken al voldoende in ons geval… Kortom.. zonder gedoe een echte aanrader ! ( btw ) op afstand kun je ook nog een echt schijnwerpertje vd band activeren.
Henk van Pelt (geverifieerde eigenaar) –
Voor de 2e keer besteld omdat we de controler zijn verloren.
1e hebben wij 2 jaar gelden besteld. Onze hond moest we weg doen naar een afgesloten terrein en zou nooit met andere mensen en honden kunnen doordat hij als pup vreselijk was aangevallen en alles als gevaar zag en hierin niet te corrigeren was en alles beet wat mogelijk was.
Nu 2 jaar verder loopt hij altijd en overal los en luister super goed naar iedereen met het kastje in de handen want wij hebben geleerd piep is voor komen en de tril gebruikte wij voor zijn focus te stoppen en te focussen op ons.
Schok alleen gebruikt als laatste redmiddel om een aanval af te wenden, puur ter bescherming van andere mensen of onschuldige dieren. Pas op de standen van de schokken zijn instelbaar. Bij 5 bijna geen reactie boven de 20 reageert onze hond boven de 60 is het te hoog voor 12 kg hond.
Loopt los tussen kippen, eenden langs de schapen en ander wild. Kan toestemming krijgen om een konijnen spoor uit te lopen, maar bij geen toestemming doet hij het niet.
Het kastje kan je opladen denk 1 keer in de 4 weken is genoeg. Makkelijke te zien aan groen lampje gaat snel knipperen. Bereik is goed en werkt altijd.